Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

1 Oda 2 Yetişkin
Oda Ekle
Ana Sayfa Turlar Doğu Karadeniz Turu - Batum'lu ( 5 Gece Konaklamalı )
Tur Kodu: DoğuKaradeniz2023

Doğu Karadeniz Turu - Batum'lu ( 5 Gece Konaklamalı )

Doğu Karadeniz Turlarında 2023 Sezonu için Erken Rezervasyon başladı , geç kalmadan yerlerinizi ayırtın , karlı çıkın !!!

Samsun - Ordu - Boztepe - Giresun - Gümüşhane - Karaca Mağarası - Zigana - Sümela Manastırı - Trabzon - Atatürk Köşkü - Ayasofya Camii - Sürmene - Of - Rize - Uzungöl - Ayder Yaylası - Borçka - Karagöl - Hopa - Batum - Fatsa - Perşembe Yaylası - Aybastı - Sinop - Tarihi Cezaevi - Amasya - Ferhat ile Şirin - Çorum Otobüs veya Minibüs 5 Gece 6 Gün Kalkış Yeri: 20.00'de Hasan Polatkan migros önü
6.750,00 TL den başlayan fiyatlar
Sizi Arayalım

Tur Programı

Doğu Karadeniz turlarında 2023 Erken Rezervasyon Kampanyası başladı... 5 Gece otel konaklamalı , Bol yayla'lı ve Batum'lu gezimizde Doğu Karadeniz'in muhteşem doğası ile tarihinin bileşenine şahit olacaksınız.

Hareket Noktaları

  1. Gün: SAMSUN - ORDU - GÜMÜŞHANE - KARACA MAĞARASI - ZİGANA

  Akşam saat 20.00'de Hasan Polatkan Migros önünden hareket ediyoruz. Ankara – Kırıkkale – Çorum güzergahı ile yolda vereceğimiz molalarla birlikte yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah erken saatlerde; Milli Mücadelemizin ilk adımının atıldığı SAMSUN’ a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızın ardından Kurtuluş Savaşı’ nın başlangıç noktası ve Karadeniz’ in en büyük kenti konumundaki Samsun’ da ATATÜRK’ ün Samsun’ a ilk geldiğinde karaya ayak bastığı yerde bulunan İlk Adım Anıtı gezimizin başlangıç noktası olacak. Cumhuriyet Meydanı – Heinrich Krippel tarafından 1931 yılında yapılan Atatürk Anıtı (Onur Anıtı) – Gazi Müzesi (Mantıka Palas) ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ü ve silah arkadaşlarını zorlu bir yolculuk sonrası Samsun’ a ulaştıran Bandırma Vapuru başlıca gezi noktalarımızı oluşturacak. Samsun gezimizi tamamladıktan sonra Çarşamba – Fatsa üzerinden karadeniz sahil yolundan ORDU’ ya ulaşıyoruz. Fidangör Caddesi ve Boztepe’ si ile meşhur Ordu’ da sizleri Teleferik Park’ ta serbest bırakıyoruz. Bu süre içinde dileyen misafirlerimiz, Fidangör Caddesi’ n de gezebilir veya sahilde yürüyüş yapabilir. Dileyen misafirlerimiz ise rehberimizin eşliğinde Boztepe’ ye çıkabilirler. 485 metre yüksekliğinde ki Boztepe’ ye teleferik ile çıkacak misafirlerimizin, Samsun’ dan Trabzon’ a kadar bütün sahili ayaklarının altına alacağı ve engin denizi iliklerine kadar hissedeceği bu muhteşem manzara eşliğinde kahve ve fotoğraf molası veriyoruz. Ordu gezimiz sonrası Bulancak - Tirebolu – Kürtün üzerinden devam edip; yerleşimin M.Ö 3500 tarihlerinde başladığı, Doğu Karadeniz Bölgesi’ nin iç kesiminde yer alan ve dağlar arasında uzanan vadilerde kurulmuş küçük, şirin bir şehir olan GÜMÜŞHANE’ ye ulaşıyoruz. Panoramik şehir turuyla kenti tanıdıktan sonra, öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası; 2006 yılında restore edilip, ziyarete açılan tarihi Gümüşhane Konaklarını detaylı görüp gezebileceğimiz, İkizevler Kent Müzesini gezip Torul ilçesinde bulunan Cam Seyir Terasında mola veriyoruz. 240 metre yükseklikteki cam platform üzerinden Harşit Çayı’ nı, dağları ve şehrin muhteşem manzarasını fotoğraflıyoruz. Denizden 1550 metre yükseklikte yer alan; sarkıtlar, dikitler eşliğinde görüntüsü ile yer altı dünyasının sarayı sayılan ve ülkemizin kuşkusuz en güzel mağarası olan Karaca Mağarasına geliyoruz. Mağara içindeki yürüyüş yolunu takip ederek, rahat bir şekilde gezerek; doğanın milyonlarca yıllık emeğini ziyaretçilerine sunan bu mağarada yer alan Traverten Havuzlarına, Traverten Basamaklarına, Org desenli duvarlarına ve Mağara Gülleri gibi farklı oluşumlarına hayran kalacaksınız. Karaca Mağarası gezisi sonrası 1702 metre uzunluğunda olan Zigana tünelinden geçerek 2100 metre yükseklikteki otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşme ve akşam yemeği ardından günümüz sona eriyor…  ( Konaklama / Zigana Gümüşkayak Tesisleri )

  2. Gün: SÜMELA MANASTIRI - TRABZON - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİİ - SÜRMENE - UZUNGÖL - AYDER YAYLASI

  Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak, ismini Arapça “ Hamse “ kelimesinden alan HAMSİKÖY’ ü panoramik olarak görüp, Altındere Milli Parkı’ na gitmek üzere Hamsiköy Deresi boyunca ilerleyerek Maçka’ ya ulaşıp Coşandere ve Altındere Vadisine giriş yapıyoruz. Bu muhteşem vadilerden geçerken gözlerinizi doğanın binlerce renginden alamayacaksınız. Ardından otobüsümüzden iniyor ve Karadağ’ ın eteklerine kurulmuş olan Sümela Manastırını vadi tabanından görüp, fotoğraflıyoruz. Karadağ’ ın eteklerine kayaların oyulmasıyla yapılan ve neden buraya yapıldığı ile ilgili çok çeşitli efsanelerin anlatıldığı Sümela Manastırında sırasıyla; Rahip Odaları – Mutfak – Kaya Oyma Kilisesi – Kaya Freskleri – Su Kemerleri ve Ayazma başlıca gezi noktalarımız olacak. Sümela gezimizin ardından Karadeniz’ in incisi ve stratejik kenti olan Trabzon’ a ulaşıyoruz. İlk olarak Soğuksu mevkiinde bulunan Atatürk Köşkünü gezeceğiz. Son yüzyılın en önemli eserlerinden olan bu köşk, 1890 senesinde zengin bir Rum olan Konstantin Kabayanidis tarafından inşa ettirilmiştir. Atatürk’ ün hayatı boyunca üç kez ziyaret ettiği, ve son olarak vasiyetinin bir bölümünü yazdığı bu muhteşem yapı, çam ormanlarıyla kaplı çevresi ve muhteşem güzellikteki çiçeklerle süslü bahçesiyle de ziyaretçilerinin ilgisini çekmektedir. Ardından Gülbahar Hatun Camii ve Zağanos Paşa Köprüsü’ nü görerek Ayasofya Camii’ne ulaşıyoruz. 1238 yılında Kommenos Krallığı tarafından kilise olarak inşa ettirilen bu muhteşem yapı, zaman içerisinde Kilise, Camii, Cephanelik ve Sığınma Alanı olarak da kullanılmıştır. Tevrat’ tan sahnelerinde yer aldığı bu muhteşem yapıyla ilgili bilgileri rehberimizden dinledikten sonra; Trabzon’ a özgü bir el sanatı olan Trabzon Hasır, Telkari (Gümüş El Sanatı) ve Trabzon’ da sadece beş ailenin yaptığı Kazaziye işlerini yapan ustaların marifetli ellerinde hazırlanan ürünleri görme fırsatı bulduktan sonra alışveriş için kısa bir zaman veriyoruz. Ardından öğle yemeği için restorantımıza geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından tekrar yola çıkıyoruz ve Sürmene’ ye ulaşıyoruz. Bıçağı ile ünlü bu ilçede meşhur Sürmene Dövme Bıçakları hakkında bilgi alıp, alışveriş yapabileceğimiz bıçak atölyesine geçiyoruz. Alışveriş ardından Uzungöl'e doğru yola çıkıyoruz.1580 yılında 12 Rum hanesinden oluşan ve o gün ki ismiyle Saharo olan Uzungöl de Haldizan Deresi’ nin uç noktalarına gidiyoruz. Uzungöl çevresinde ve çarşısında yapacağımız yürüyüşlerle; bölgenin güzelliklerini fotoğraflarla anılarımıza ekliyoruz. Akşamüstü saatlerine doğru bugün ki gezzimizi tamamlayıp Ayder Yaylasında ki otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuğun ardından Ayder'e ulaşıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ardından yöresel Tulum Show eğlencesi ile günümüz sona eriyor.

  3. Gün: AYDER YAYLASI - BORÇKA - KARAGÖL - BATUM - HOPA

  Sabah Kahvaltımızın ardından Kaçkar Dağları’ nın en güzel noktasından biri olan Karadeniz’ in gözbebeği Ayder Yaylası’ n da 1350 metre yükseklikte, yeşilliğinde kaybolacağınız, akan şelalelerinde huzur bulacağınız, Karadeniz’ in en çok ün yapmış olan bu güzel yaylasında Gelintülü Şelalesini fotoğraflayıp araçlarımıza binip Ayder'den ayrılıyoruz. Ardeşen üzerinden Hopa’ ya varıyor ve Karadeniz’ i Doğu Anadolu’ ya bağlayan, ülkemizin en uzun tünellerinden Cankurtaran yoluyla BORÇKA’ ya ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen minibüslerimize biniyor ve Karadeniz’ in bakir kalmış güzelliği ile ziyaretçilerini büyüleyen KARAGÖL’ e varmadan önce, ülkemiz biyosfer rezerv alanı Klaskur Vadisi’ n de ki yapacağımız yolculuğumuzda Gürcü kökenli köylerden geçip, organik çay bahçelerini görüyoruz. Maisur Şelalesi’ ni uzaktan görme imkanı yakalayıp, Bardnala Şelalesi’ nin yanından geçiyor ve Klaskur Deresi’ nin ağzının kapanmasıyla oluşan, yola sanki bir tünel kurarcasına uzanan yemyeşil ağaçlar arasından geçip; Karagöl’e varıyoruz. Dağların arasında saklı kalmış bu heyelan gölünde vereceğimiz serbest zamanda göl kıyısında bulunan sandallar ile gezinti yapabilir ya da keyifli bir yürüyüş yapıp fotoğraflar çekebilirsiniz. Hayranlık uyandıran Karagöl gezimizin ardından; yolumuza devam edip Hopa’ ya ulaşıyoruz.Batum'a geçmek istemeyen msafirlerimizi otele indirip , Batuma gitmek isteyen misafirlerimizle Sarp sınır kapısına geçiyoruz.Sarp Sınır Kapısında Giriş işlemlerini tamamlayıp, Gürcistan / Adjara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa` nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias` ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi' ni aracımızdan görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Sovyet Rusya döneminde Rus askerlerin eğitim alanlarını görüyoruz. Bayburt' tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri' ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü' nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Gürcistan’ ın iki Özerk bölgesinden Adjara Özerk Bölgesinin yönetim merkezi Batumi’ de Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini(dışından), Ermeni Kilisesini(dışından), Avrupa Meydanını, Medea Heykeli' ni, Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını, Batum Limanı' nı yeni oluşturulan yüzüyle görüyoruz. Batum Bulvarı' n da gezinti yaptıktan sonra Türk Konsolosluk binamızı da görüp sizlere küçük bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası; tura katılan misafirlerimiz, tekrar Sarp’ a dönüp, çıkış işlemlerinin ardından, sınır kapısından geçiyor ve Hopa'da bulunan otelimize geçiyoruz. ( Sarp Hotel - HOPA )

  4. Gün: RİZE - BEZ ATÖLYESİ - ÇAY FABRİKASI - AKÇAABAT - GİRESUN - FATSA

   Otel'de kahvaltımızı aldıktan sonra Rize istikametinde yola çıkıyoruz. Rie'ye vardığımız da Rize Kalesi’ ni ve şehri panoramik olarak görüp, yöre insanı için hala önemini koruyan “Feretiko” (Rize Bezi) yapım merkezlerinden biri olan Rize Bezi Tesisleri’ ne uğruyoruz. Kuman Türkleri tarafından yüzyıllar önce Rize’ ye getirilen, Hint keneviriyle; yani kendir ipiyle el dokuma tezgahların da üretilen bu kumaş türünden yapılan ürünleri gördükten sonra yolumuza devam edip; OF’ a geliyoruz.  Karadeniz denince akla ilk gelen simgelerden olan; çayın dalından koparılıp sofralarımıza gelene dek geçirdiği evreleri öğreneceğimiz, çay fabrikasına gidiyoruz. Gıda mühendislerinden çay ve çay demlemenin en doğru yöntemleri ile ilgili alacağımız bilgiler sonrasında dileyen misafirlerimiz hediyelik çay alışverişini bu noktadan yapabilirler. Çay fabrikası gezimizi tamamlayıp aracımıza binip Akçaabat' geçiyoruz. Öğle yemeğimizi Akçaabat köftesiyle meşhur restorantımıza yemeklerimizi yedikten sonra Giresun istikametinde yola çıkıyoruz. Vakfıkebir, Tirebolu, Keşap ilçelerinden geçerek; dünyanın en yağlı ve kaliteli fındıklarının üretildiği kiraz ve fındığın memleketi GİRESUN’ a ulaşıyoruz. panoramik şehir turu sonrası, ismini antik çağdaki Kerasus (Kiraz) dan alan bu şirin ilimizde; Helenistik dönemde Pontus Kralı I. Pharnakes zamanında yapılmış olan Giresun Kalesi’ ne çıkarken, Giresun Adası’ nı panoramik olarak görüyor ve kentin tüm güzelliğini Manzara Tepesi’ nden seyrediyoruz. Son olarak Kurtuluş Savaşı’ nın ünlü karakterlerinden olan Mustafa Kemal’ ın muhafızı Topal Osman Mezarı’ nı görerek akşam üstü saatlerine doğru Giresun’ dan ayrılıyoruz. Akşam saatlerinde Fatsa'da bulunan otelimize varıyoruz ve odalarımızı alıp istirahate çekiliyoruz.

  5. Gün: AYBASTI - PERŞEMBE YAYLASI - SİNOP - TARİHİ CEZAEVİ

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılarak,  Aybastı üzerinde Uzun Menderes’ i ile, Er Meydan’ ı güreşleri ile ve sosyal katılımlı yaşantısıyla meşhur olan Perşembe Yaylasına ulaşıyoruz. Burada sırasıyla Erler Meydanı – Menderesler – Karga Tepesi – Hediyelik Eşya Reyonları, başlıca göreceğimiz yerler olacak. Karadeniz bölgesinin en geniş düzlüklerine sahip yaylası olarak ön plana çıkan bu güzel yaylada kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Turumuzda göreceğimiz son yayla olan ve karaktersitik özellikleriyle Doğu Karadeniz yaylalarından ayrılan Perşembe Yaylasında gezimizi tamamladıktan yurdumuzun en kuzey noktasını teşkil eden ve adını Yunan mitolojisinde su perisi SİNOPE’ den alan, Karadeniz’ in bu bakir kalmış sahil kentinde ilk olarak; Hamsilos Koyu na gidiyoruz. Dalgaların kara parçasını aşındırması suretiyle bir nehir gibi içeri girmesiyle oluşan ve adeta bir fiyordu andıran bu muhteşem manzarayı fotoğraflama imkânının ardından öğle yemeğini almak için restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğinde meşhur Sinop Mantısı’ nın ve Nokul ’ un tadına bakabilirsiniz. Ardından tarihin hüzünlü sayfalarına tanıklık edeceğimiz, türkülere ve dizilere konu olan Sabahattin Ali’ye Aldırma Gönül sözlerini yazdıran tarihi Sinop Cezaevi ’ ni ziyaret edecek ve burasıyla ilgili ilginç hikayeleri rehberimizden dinleyeceğiz. Pek çok ünlü ismi misafir eden Tarihi Cezaevi gezisi sonrası Sinop Limanı ’ na ulaşıyoruz. Sinop Kalesi – Limanı ve Minyatür Takaların, Teknelerin yapıldığı Kotra Atölyesi gezilerimizin ardından akşam üstü satlerine doğru Sinop'tan ayrılıp Amasya'ya doğru yola çıkıyoruz. Akşamın ilerleyen saatlerinde Amasya'ya da ki otelimize varıyoruz  odalarımızı alıp istirahate çekiliyoruz. ( Armin Hotel - AMASYA )

  6. Gün: AMASYA - ÇORUM

  Yeşilırmak kenarında ki Saraydüzü Kışlası, Bimarhane(Şifahane – Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesi), Yavuz Sultan Selim Meydanı, Mütareke Anıtı ve Gökmedrese’ yi görüp, Arkeoloji ( Mumyalar ) Müzesine geliyoruz. Burada Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait arkeolojik, etnoğrafik, sikke, mühür, el yazması gibi örnekleri, Osmanlı dönemine ait sancaklar ile İlhanlılar dönemine ait mumyaları ve M.Ö 1200 / 1400 yıllarında Hititlerin Fırtına Tanrısı TEŞUP’ un 21,5 cm boyutunda ki heykelini görüyoruz. Sonrası Amasya’ yı yürüyerek gezmeye devam ediyoruz. İlk olarak Osmanlı Sultanı II. Beyazıd’ ın oğlu Şehzade Ahmet tarafından valilik yaptığı Amasya’ ya armağan olarak 1482 – 1486 yılları arasında, Mimar Şemseddin Ahmet’ e yaptırdığı II. Beyazıd Külliyesi’ ni gezip, gördükten sonra; Yeşilırmak’ ın kenarında bulunan Şehzadeler Parkı’ n da yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Roma dönemi eserlerinden hala kullanılmakta olan Alçak Köprü üzerinde fotoğraf molası veriyoruz ve Yalı Boyu evlerini en güzel noktadan fotoğraflıyoruz. Amasya Kalesi’ ni ve Helenistik Dönemde bölgede hüküm sürmüş Mitridat Krallığına ait Kaya Mezarları’ nı panoramik olarak fotoğrafladıktan sonra Hükümet Köprüsü ile Saat Kulesi’ ni görüyoruz. Karadeniz Turumuzun son noktası olan, Amasya’ nın çıkışında bulunan ve Ferhat’ ın Şirin için dağları deldiğine inanılan Ferhat ile Şirin Su Kanalı’ nı da gezdikten sonra Doğu Karadeniz gezimizi sonlandırıyor ve Eskişehir’e dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Çorum'da vereceğimiz leblebi alışverişi molasının ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir'e varıyoruz ve bir sonra ki MEVSİM TOUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

  Dahil / Hariç Hizmetler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Ulaşım
  • 5 Gece Otel Konaklaması
  • 5 Adet Kahvaltı ( Otel'de set menü veya açık büfe )
  • 4 Adet Akşam yemeği ( Otel'de set menü veya açık büfe )
  • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
  • Mevsim Tour Refakati
  • Tüm Çevre Gezileri
  • Milli park ve Tabiat Parkı giriş ücretleri
  • Hamsiköy Sütlacı
  • Araç İçi Su İkramı
  • Seyahat Sigortası
  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Tüm öğle yemekleri
  • 1.Gün Kahvaltı ve 6.Gün Akşam yemeği
  • Karagöl ve Sümela Manastırı Transferleri
  • Batum Turu 700 TL ( Yurtdışı Çıkış harcı + Gezi ücreti )
  • Sinop Tekne Turu
  • Kişisel Harcamalar

  Tur Tarihleri ve Fiyatlar

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk
  11.06.2023 - 17.06.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  18.06.2023 - 24.06.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  02.07.2023 - 08.07.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  09.07.2023 - 15.07.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  16.07.2023 - 22.07.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  23.07.2023 - 29.07.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  30.07.2023 - 05.08.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  06.08.2023 - 12.08.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  13.08.2023 - 19.08.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  20.08.2023 - 26.08.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  27.08.2023 - 02.09.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  03.09.2023 - 09.09.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  10.09.2023 - 16.09.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  17.09.2023 - 23.09.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL
  24.09.2023 - 30.09.2023Müsait11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  14.583,33 TL
  8.750,00 TL
  11.250,00 TL
  6.750,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 5.000,00 TL

  Tur Notları

  - Gezimiz paket tur olup bir bütün halinde satılır. Kullanılmayan hizmetlerin iadesi istenemez.

  - Firma  herhangi bir iptal ve değişiklik durumunda misafirleri 1 gün öncesinden arayıp bilgilendirmekle yükümlüdür.

  - Araç koltuk numaraları tur hareketinden 2 saat önce belli olur ve her misafir için sigorta yapıldığından bütün misafirler rehberin bildirdiği koltuklara oturmakla yükümlüdür.

  - Rehber yol , hava şartları , doğal afetler  seferberlik vb. gibi durumlarda programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  - Rehber tur programına sadık kalmak şartıyla programda belirtilen yerlerin gezilme sıralamasını değiştirebilir.

   

  İptal Şartları

  Turun hareketine 1 haftadan az süre kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 7 - 14 gün kala yapılan iptallerde ücretin %50'si  14 - 21 gün kala yapılan iptallerde ücretin %25'i kesilir. 21 gün ve üzeri sürelerde yapılan iptallerde herhangi bir kesinti yapılmaz.

  Kampanyalar

  Yorumlar

  Yorum Yap

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  HIZLI REZERVASYON İMKANI

  Dilediğin Seyahati Akıllı Telefonundan Seçebilir, Yüzlerce Tatilden İstediğine Anında Rezervasyon Yapabilirsin.